Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo
0850 840 3000 Telefon Destek Hattı
ÜRÜN ARA
0

Sipariş Bilgileri ve Teslimat

Siparişinizi tamamladığınızda verdiğiniz sipariş, hesabım sayfasındaki siparişlerim bölümüne eklenecektir. Bu bölümden istediğiniz zaman siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Sipariş esnasında herhangi bir problem yaşamanız durumunda 0850 840 3000 numaralı destek hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..


- Sipariş iptallerinizi yalnızca ürün kargoya teslim edilmeden önce 0850 840 3000 numaralı destek hattımızdan bizleri arayarak gerçekleştirebilirsiniz.


- www.bayserif.com'dan hafta içi saat 16.00'ya, Cumartesi günü 12.00'ye kadar verdiğiniz siparişler en hızlı şekilde hazırlanarak aynı gün kargoya verilmektedir. Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınarak kargoya teslim edilecektir.


- Yaşanabilecek herhangi bir problemden dolayı, yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeniyle, belirtilen süre bir miktar aşılabilmektedir. Teslimat ile ilgili yaşanılacak herhangi bir problemde, belirtmiş olduğumuz telefon numarasından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


- Sipariş verdiğiniz ürünler Aras Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenilir şekilde size ulaştırılacaktır. Türkiye'nin her yerine 60 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz olarak, 60 TL altındaki siparişlerinizde 5 TL kargo ücreti, alışveriş tutarınıza eklenecektir.
Ürünleriniz kargoya verildiğinde, sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize bir e-mail ve telefonunuza sms gönderilerek bilgi verilecektir.


Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisinin yanında, paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz, ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede 0850 840 3000 numaralı destek hattımızı arayarak bize bilgi veriniz.